(Ne)jsem koza aneb proč sáhnout po kvalitní kožené tašce

A je to tady zase – ucha mé zánovní kabelky se začínají loupat. V duchu si gratuluji k „výhodnému nákupu“ a začínám odpočítávat měsíce, možná týdny, kdy budu muset své zavazadlo definitivně vyřadit. Nejhorší na tom je, že je to stále dokola. Nezbývá, než opět vyrazit do obchodu a pokusit se konečně najít „tu pravou“– ani velkou, ani malou, aby se hodila k mým letním šatům i zimnímu kabátu. Úkol je nadlidský. Bilancuji jednotlivé materiály – textil se mi nelíbí, koženka praská, kůže je drahá. Navíc bojuji s pocitem, že když si přece jen nějakou vyberu, už cestou z obchodu potkám další tři ženy se stejným módním doplňkem. Nepřipomíná vám to něco? Řekla bych, že snad každá žena už podobný lov na kabelku zažila několikrát.

Co kdyby ale existovalo místo, kde si budete moci vybrat mezi tolika různými druhy originálních kabelek, tašek, brašen a batohů, že vám z toho půjde hlava kolem? Co kdyby všechna tato zavazadla byla z kvalitní kozí kůže a navíc byste za ně nemuseli utratit půl výplaty? Co kdyby to místo nebylo vymyšlené kabelkové nebe, ale jen jeden šikovný e-shop jménem jsemkoza.cz ? Jistě byste neváhali a dali navždy sbohem úmorným nákupům v obchodech, tak jako já.

Na kozím e-shopu najde svou vyvolenou tašku snad každý. Dámy jistě ocení kvalitní kožené kabelky, jak ty velké a praktické, do kterých se vejde půl kanceláře i rodinný nákup, tak ty malé, přes rameno, kožená psaníčka nebo sportovnější cross-body. Ať už vyrazíte se psem do lesa, s kamarádkou na kafe nebo s manželem do divadla, vždy vás může zdobit originální kožená taška. Širokou nabídku koženého zboží ale jistě ocení i pánové. Oslovit je mohou klasické kožené brašny, kožené tašky na notebook či stylové cross-body messengery. Naštěstí už jsou pryč doby, kdy muži nosili vše potřebné po kapsách a kvalitní kožená aktovka byla výsadou bankéřů a managerů. Pánové, vždyť i na pivo s kamarády můžete vyrazit s parádním koženým doplňkem, do kterého efektivně uložíte všechny nezbytnosti. Říkáte si, že taková nabídka už je docela slušná? Ani zdaleka to ale není vše. Na e-shopu jsemkoza.cz si vyberou i všichni milovníci dvou popruhů. Výběr je skutečně obrovský. Kožené batohy pro všechny příležitosti.  Ať už do školy, na hory nebo jen tak do města. A pokud potřebujete sbalit více věcí na víkendový výlet, kožené brašny budou pro vás to pravé.

Proč tedy kupovat další a další nekvalitní kabelky, když si můžu pořídit koženou tašku od firmy Sajo, která bude mou věrnou parťačkou po mnoho let? Jsem koza? Nejsem a proto pokud jde o kabelky a tašky všeho druhu, volím už jedině kvalitní kůži. Koze zdar!

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.