Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2772 hodnocení
5
2723x
4
31x
3
4x
2
2x
1
12x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

RK Avatar autora Roman Kratzer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2022
+ zajímavý a kvalitní sortiment
+ rychlost dodání

Kvalitní zboží za dobré ceny s rychlým dodáním.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2022
Rychlé dodání, skvělá rychlá komunikace.
LK Avatar autora Lubomír Kondělka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.7.2022
Super rychlost doručení.
MN Avatar autora Magdalena Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.7.2022
Avatar autora Pavla Čotková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.7.2022
Rychlé dodání, kvalitní výrobek ????
DH Avatar autora Dáša Hrušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.7.2022
Super rychlé dodání, výborná kvalita.Děkuji.
MK Avatar autora Monika Kajínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.7.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.7.2022
Zboží dorazilo rychle, kvalitně zabalené a v pořádku. Část jsem vracel a i to včetně vrácení peněz proběhlo rychle a bez komplikací.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.7.2022
+ Rychlost

NM Avatar autora Nada Malhausova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.7.2022
MP Avatar autora Michaela Paličkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2022
Jsem spokojená, krasne zpracování
MS Avatar autora Marie Stachova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.7.2022
Úplná spokojenost
KC Avatar autora Kateřina Cihlářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.7.2022
Avatar autora Tereza Šťastná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.7.2022
Kvalitní výrobky, velmi rychlé dodání.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.7.2022
+ Báječné zboží a super rychlé dodání. Prostě suuuper!
- Není!

Mám výbornou zkušenost a jsem s obchodem spokojená.
HF Avatar autora Hana Fukalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2022
Spokojena s kvalitou, cenou, rychlostí dodání.
AH Avatar autora Anton Hanšut Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.7.2022
Naprosto spokojen s komunikací i dodáním.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.7.2022
Ok.
LZ Avatar autora Lenka Zobačová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2022
Jsem velmi spokojena, mám tento typ kabelek rada. Jsou opravdu kvalitni a přesně odpovida, rychle dodáno.

Ovládací prvky výpisu

2783 položek celkem