SUNITA TENEBRA retro kabelka
Kód: K026CSouvisející produkty
Detailní popis produktu
SUNITA TENEBRA
retro kabelka
Čistě stylová dámská kabelka SUNITA TENEBRA vyniká nadčasovým „loveckým“ retro střihem, který přežívá módní trendy. Vyrobena z prvotřídní kozí kůže, která přirozeně měkne a získává osobitou patinu. Navržena pro nošení přes rameno i crossbody – nabízí ideální kombinaci estetiky, funkčnosti a pohodlí.
Prvotřídní kůže
Ruční práce
Český design
Pět délek popruhu pro flexibilitu nošení
Délkově nastavitelný popruh snadno přizpůsobíte – dlouhý pro crossbody styl nebo kratší pro klasické nošení přes rameno. Díky variabilitě je Sunita vhodná na různé příležitosti a styly.v
Dvoukapsový interiér s praktickým zipem
Uvnitř kabelky je hlavní komora doplněná o dvě menší kapsy po stranách – obě uzavíratelné zipem, ideální pro klíče, peněženku nebo drobné osobní věci. Podšívka z jemné zelené látky dává interiéru šmrnc a chrání vnitřek před opotřebením.
Kompaktní rozměry, velký styl
S rozměry přibližně 21 × 18 × 27 cm a hmotností kolem 400 g je Sunita lehká na nošení, přesto dostatečně prostorná pro všechno, co potřebujete mít denně u sebe – od mobilu až po menší tablet.
Styl a funkce v dokonalé harmonii
- Materiál: Prvotřídní kozí kůže s rustikální úpravou
- Nošení: V ruce nebo přes rameno
- Hlavní oddíl: 1× prostorný hlavní oddíl na vše potřebné
- Vnitřní kapsy: 2x praktická kapsa na drobnosti
Poznámka: Reálná barva kůže se může od fotografie mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru.
Spokojenost našich zákazníků
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.